S E Z Ó N A 2022/2023

TRÉNINKY  8. - 12.8.

PO    8.8.            12,30 - 13,30          led malý, kroužek

                           13,30 - 14,30          led velký

ÚT    9.8.            12,30 - 13.30          led malý

                           13,30 - 14,30          led velký

ST   10.8.            12,30 - 13,30          led malý, kroužek

                           13,30 - 14,30          led velký

ČT  11.8.              12,30 - 13,30          led malý

                           13,30 - 14,30          led velký

PÁ  12.8.             12,30 - 13,30          led malý, kroužek

                           13,30 - 14,30          led velký

 

velký
Pondělí
17:00 - 18:00
sucho 6.ZŠ

Úterý
volno

Středa
16:00 - 17:00
sucho 6.ZŠ

Čtvrtek
17:00 - 18:00
sucho
zrcadlový sál
KC Svoboda

Pátek
individuální domácí příprava

Sobota
volno

Neděle
volno
střeďáci
Pondělí
16:00 - 17:00
sucho 6.ZŠ


Úterý
volno



Středa
volno

Čtvrtek
16:00 - 17:00
sucho
zrcadlový sál
KC Svoboda

Pátek
individuální domácí příprava

Sobota
volno

Neděle
volno
malý

Pondělí
16:00 - 17:00
sucho 6.ZŠ


Úterý
volno

Středa
volno

Čtvrtek
16:00 - 17:00
sucho
zrcadlový sál
KC Svoboda

Pátek
volno

Sobota
volno

Neděle
volno
velký
Pondělí
17:00 - 18:00
sucho 6.ZŠ

Úterý
volno

Středa
16:00 - 17:00
sucho 6.ZŠ

Čtvrtek
17:00 - 18:00
sucho
zrcadlový sál
KC Svoboda

Pátek
individuální domácí příprava

Sobota
volno

Neděle
volno
střeďáci
Pondělí
16:00 - 17:00
sucho 6.ZŠ


Úterý
volno



Středa
volno

Čtvrtek
16:00 - 17:00
sucho
zrcadlový sál
KC Svoboda

Pátek
individuální domácí příprava

Sobota
volno

Neděle
volno
malý

Pondělí
16:00 - 17:00
sucho 6.ZŠ


Úterý
volno

Středa
volno

Čtvrtek
16:00 - 17:00
sucho
zrcadlový sál
KC Svoboda

Pátek
volno

Sobota
volno

Neděle
volno

ROZDĚLENÍ SKUPIN NA SEZÓNU 2022/2023

skupina malý - Emička Rybáková, Bellnka Siemandlová,  Leontýnka Srbová, Kačenka Koubíková /B/

skupina přípravka KROUŽEK -Amálka Zetochová, Miuška Schwobová, Agneska Dlapová, Davídek Ježek, Šimonek Charvát (C)

skupina velký - KROUŽEK - Agátka Schwobová, Kačka Korelusová /C/

skupina velký - Natálka Salvová, Anetka Benková, Martinka Šupková, Markétka Šupková, Dorotka Šmejkalová, Adélka Machová, Sárinka Gsänger, Barunka Charvátová, Lilinka Čeháková, Justýnka Heyduková /A/