Tréninky

UDRŽOVACÍ TRÉNINKY - ČERVENEC 2019

SOBOTA 13.7. zimní stadion Ostrov 18,30 - 20,00 hodin vstupné 45,-
NEDĚLE 14.7. zimní stadion Ostrov 14,00 - 15,30 hodin vstupné 45,-

( Na obou tréninkových blocích přítomnost trenéra ).

S E Z Ó N A 2019/2020
T R É N I N K Y

Skupina A
Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle
13:30 - 14:30 led
A malý
14:45 - 15:30 suchá
A malý
16:00 - 17:00 led
A všichni
17:15 - 18:00 suchá
A velký




6:15 - 7: 15
A velký
17:15 - 18:00 suchá
A všichni
18:15 - 19:30 led
A všichni
13:30 - 14:30 led
individuální tréninky A
6:15 - 7:15 led
konzultace O.Dlabola
A všichni
Závody8:00 - 8:45 led
A všichni
technika bruslení
9:00 - 9:45 suchá
A všichni
Skupina B
Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle
13:30 - 14:30 led
B malý
16:00 - 17:00 led
B velký
17:15 - 18:00 suchá
B velký

6:15 - 7:15 led
B velký
13:45 - 14:45 led
B malý
14:45 - 15:45 led
B velký


13:30 - 14:30 led
B malý
14:45 - 15:30 suchá
B malý
Závody8:00 - 8:45 led
B všichni
technika bruslení
9:00 - 9:45 suchá
B všichni
Skupina C
Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle
13:30 - 14:30 led
C malý
6:15 - 7:15 led
C velký
13:45 - 14:45 led
C malý
14:45 - 15:45 led
C velký


13:30 - 14:30 led
C malý
14:45 - 15:30 suchá
C malý

8:00 - 8:45 led
C velký
technika bruslení
9:00 - 9:45 suchá
C všichni

ROZDĚLENÍ SKUPIN NA SEZÓNU 2019/2020

SKUPINA A

malý - Terezka Havránková, Anetka Benková, Sárinka Kaiglová,Natálka Salvová
velký - Kristýnka Hoang, Anička Hoang, Martinka Šupková, Markétka Šupková

SKUPINA B
malý - Lilinka Čeháková,Esterka Kraclíková, Natálka Kubíková

velký - Nikča Draská, Markétka Draská

SKUPINA C
velký - Terezka Gottwaldová, Carolinka Schiffmannová, Esterka Pincová, Kubík Havránek

malý - Sárinka Gsängerová, Baruška Charvátová

Rozdělení do skupin je podle docházky suché přípravy. Tohle složení nemusí být celou sezónu stejné, záleží na tom, kdo chce jít do toho naplno, kdo ne. Ale ke krasobruslení nepatří jen led, je to právě i ta suchá příprava, která je velice důležitá !!