Zapsaný spolek SK Kraso Cheb

Sportovní krasobruslařský klub Cheb

FINÁLE PROJEKTU BRUSLIČKA 2024

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – 23. března

Poslední a nejdůležitější závod sezóny Finále Bruslička v Mariánských Lázních zahájila Vanesska. Zajela krásnou volnou jízdu, porazila všechny své soupeřky a vyhrála. Zlatá medaile pro ní byla velikou odměnou.

Barunka svůj finálový závod ve své kategorii zahajovala – měla startovní číslo 1. Trochu se toho zalekla, a i když zajela hezkou a čistou volnou jízdu s druhou nejlepší technickou známkou, v projevu jí chybělo srdíčko, a tak celkovou známkou dosáhla jen na 11. místo.

Natálka naskočila rovnou do závodu, neboť z důvodu zmatku s rozjížďkami, o tu svojí přišla. Nevzdala se, zabojovala, kromě Rittbergera skočila všechny skoky, a i přes dva pády, dokázala porazit hned š soupeřky a umístila se ve své náročné kategorii ŽAČKY B na hezkém 21. místě.

Lilinka zajela svůj finálový závod se ctí, její volná jízda byla moc hezká bez větších chybiček, a proto si zasloužila krásné 6. místo.

Anetka vstoupila na ledovou plochu s velikou chutí a odhodláním. Zajela krásnou, procítěnou volnou jízdu, ale díky málo otáčkám v piruetě přišla o medaili. Skočila sice na krásném 5. místě.…ale všechny nás to velice mrzelo.

Adélka toužila, aby se jí finále povedlo, tak jako předcházející závody. Ale nestalo se tak. Přesto zabojovala a umístila se na hezkém 6. místě, a tím obhájila své umístění v žebříčku Juniorek.