Zapsaný spolek SK Kraso Cheb

Sportovní krasobruslařský klub Cheb

Závody – Leden

6. leden – Louny – Závod v Lounech nezačal nejlépe. Anetka udělala chyby v obou Axelech a piruetách a skončila na 8. místě. Následovala Sárinka, kterou ani trochu neposlouchaly nohy a umístila se na 16. místě. Pokračovala Agneska, která se moc snažila, ale stále to na bednu nestačilo, obsadila 5. místo. A závěrem jela Barunka, která zajela bezchybnou volnou jízdu a zaslouženě získala zlatou medaili. Moc gratulujeme.

13. leden Litvínov Barunka jako jediná naše závodnice přijela do Litvínova s dobrou náladou a odhodláním pokusit se o svůj osobní rekord. A to se jí povedlo. Zlepšila si svojí volnou jízdu osobák o 3 body a v závodu ČKS skončila na skvělém 12. místě z 29 závodnic. Gratulujeme.

13. leden – Ledeč nad Sázavou – Ve stejný den , jen na jiném místě soutěžily Kačenka s Adélkou. Oběma se velice dařilo. Kačenka zajela své předepsané prvky moc hezky a umístila se na pěkném 5. místě. Adélka obsadila hezké 4. místo a poprvé se jí ve volné jízdě povedl dvojitý Salchow. Holky za výkony chválíme a gratulujeme.

20. leden Poděbrady – Závody v Poděbradech patří mezi naše oblíbené. Část našeho týmu vyrazila do Poděbrad o den dříve, protože jejich závod začal brzy ráno. Jako první se na svůj závod postavila Vanesska. Zajela svojí volnou jízdu na maximum. A v kategorii Začátečníci starší si vybruslila svojí první bronzovou medaili. Jako druhá se na start postavila Emička. Té se závod moc nepovedl a obsadila 13. místo. Z Poděbrad si odvezla vedle umístění i teplotu. Lilinka se jako veliká bojovnice pustila do své volné jízdy. Zajela jí krásně se strhujícím projevem, ale ta pětka jí je osudná a Lilča se umístila opět na 5. místě. V Žačkách nejmladší B nám udělala velikou radost Barunka. Zajela povedenou volnou jízdu a čekal na ní bronzový stupínek. A pak už na nás čekaly naše nejstarší holky. Anetka zajela moc hezkou volnou jízdu, ale zaváhala v piruetách, a tak se umístila na 8. místě. Natálce se konečně začíná dařit. Zajela hezkou volnou jízdu a z Poděbrad si odváží pěkné 14. místo. Adélka dokázala v posledních závodech porazit trému a je to hned znát na jejím výkonu. V Poděbradech zajela krásnou volnou jízdu s oběma Axely, projevem a v těžké kategorii Juniorek obsadila 5. místo.