Zapsaný spolek SK Kraso Cheb

Sportovní krasobruslařský klub Cheb

Závody – Listopad

4. listopadu vyjelo hned několik našich holek do dalekého Dvora Králové. V kategorii Žačky nejmladší B závodila Barunka, premiéru v Nováčci starší B si vyzkoušela Emička, v kategorii Žactvo C nás reprezentovala Anetka a v Juniorkách C Adélka. Některým holkám se dařilo méně a některým více, ale my je chválíme za snahu a bojovnost.

Umístění – Barunka 15. místo, Emička 7. místo, Anetka 7. místo, Adélka 6. místo

18. 11. Roudnice nad Labem – V Roudnici na naše holky čekal další závod-. jako první jela v brzkých ranních hodinách Natálka. Do závodu šla s úsměvem, ale ani v Roudnici se jí závod nepovedl. Obsadila 22. místo a jako cenu útěchy si odvezla hořkosladký dort. Jako druhá vstoupila do závodu Anetka. Nevyhnula se nesmyslnému pádu a v Roudnici obsadila 11. místo. Nejmladší závodnice Agneska měla sebou živého talismánka v podobě sestřičky Natálky. Agneska se moc snažila, ale nakonec obsadila 12. místo a nevyhnula se slzičkám. Emička přijela do Roudnice se svým největším parťákem taťkou. Za jeho veliké podpory si Emička vybruslila 11. místo. Jako poslední vyjela do závodu Lilinka v kategorii Žačky nejmladší C. Zajela krásnou volnou jízdu a z obrovského počtu 22. závodnic si vybruslila skvělé 5. místo. Gratulujeme.

25. listopad Slaný – I na závodech ve Slaným jsme měli velké zastoupení. Do Slanýho se vypravily – Agneska, Kačenka, Barunka, Lilinka, Sárinka, Anetka. Tentokrát se nám moc dařilo. Báječnou krasojízdu zahájila naše nejmenší princezna Agneska, za krásně zajeté prvky vystoupila na nejvyšší stupínek a na krku se jí blýskla zlatá medaile. Kačenka v kategorii Baby se v poli 26. závodnic neztratila a obsadila hezké 12. místo. V kategorii Žačky nejmladší B vyjela na led Barunka. Zajela krásnou volnou jízdu a stupínky vítězů jí unikly o vlásek. Získala hezkou ( i když smolnou) bramborovou medaili. Lilinka přijela do Slanýho obhájit nebo vylepšit výkon z Roudnice. Svojí volnou jízdu trochu popletla, ale i přesto se umístila na hezkém 7. místě z 19 závodnic. Jako další naší závodnicí přijela do Slanýho Sárinka. S maminkou oproti loňskému roku zvládly skvěle cestu a Sárinka byla odhodlaná zajet, co nejlepší výkon. A to se jí také povedlo. Z 18 závodnic se umístila na pěkném 7. místě. Poslední naší závodnicí ve Slaným byla Anetka. Říká se, to nejlepší nakonec a Anetka to splnila do posledního prvku. Zajela překrásnou volnou jízdu a dokázala získat stříbrnou medaili. Holkám moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

26. listopadu Turnov – Hned druhý den po Slaným se konaly závody v Turnově. Tam se ze Slanýho přesunuly Anetka a Adélka. Ty však nezopakovaly medailový den. Anetku přemohla únava a odvezla si domů 6. místo ze 17 závodnic. A Adélku zase zdolala veliká tréma a umístila se na 6. místě. Holky víme, že umíte a na dalších závodech to ukážete.