Zapsaný spolek SK Kraso Cheb

Sportovní krasobruslařský klub Cheb

Závody – Únor

3. únor Děčín – Do Děčína se vydaly naše 3 závodnice – Kačenka, Barunka a Natálka. Všechny holky zajely opravdu dobře. Kačenka své prvky provedla moc hezky, jen si zapomněla počítat do 3 a to jí stálo stupínky vítězů. Přesto obsadila hezké 6. místo. Barunka se se svými 18 soupeřkami poprala statečně. Volná jízda se jí povedla. Jen ještě musí zamakat na bruslení. Právem si vybruslila pěkné 5. místo. Natálka nastoupila na led za kategorii Žačky B. Zajela svojí volnou jízdu moc hezky s krásným projevem, zlepšila si svůj osobní rekord a obsadila 9. místo. Moc gratulujeme.

11. února Litvínov – Dnešní závody v Litvínově jedou jen 2 závodnice – Natálka a Anetka. Obě soutěží v kategorii Žačky. Anetka dnes neměla svůj den. Svojí volnou jízdu pokazila nejen pádem, ale nezařadila do ní ani kombinaci a ještě se jí nevyvedla pirueta. Umístila se na 8. místě a my si jí vážíme, že na vyhlášení šla se vztyčenou hlavou. Natálce se dnešní závod povedl opravdu skvěle. Zajela krásnou volnou jízdu se skočeným dvojitým Salchowem a s obrovskou radostí vystoupila na bronzový stupínek, ve svém osobním rekordu. Moc gratulujeme.

26. února – Teplice – Tentokrát se náš klub vypravil do Teplic. Jako první se na ledovou plochu postavila Natálka v kategorii Žačky B. Svojí volnou jízdu zajela s krásným projevem a úsměvem, ale nevyhnula se chybám, a proto se v celkovém pořadí umístila na 14. místě. V přípravce BABY nás reprezentovala naše malá Kačenka. Chválíme ji za velikou snahu a za krásné umístění – 5. místo. Emička závodila v kategorii Nováčci starší B. Tato kategorie je velmi dobře obsazená a je v ní veliká konkurence. Emička se moc snažila zajet, co nejlépe, ale ani ona se nevyhnula drobným chybám a obsadila 13. místo. Další naší závodnicí byla Barunka, která soutěžila v kategorii Žačky nejmladší B. Zajela krásnou volnou jízdu, kde se zlepšila hlavně v technické známce v bruslení a vystoupala na stříbrný stupínek. Jako poslední ke svému závodu nastoupila Lilinka. Ta bojovala s velikou trémou, která se neobešla bez slziček. Podle toho i vypadal její nejistý výkon. Volnou jízdu sice dojela, ale nebyla sama se sebou spokojená, Z Teplic si odváží 9. místo v kategorii Žactvo nejmladší C.